Лаптоп, Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE, Intel Core i9-13900H (14C/20T, up to 5.40 GHz, 24MB), 16" WUXGA (1920x1200)IPS 120Hz, 32GB DDR5( 2x16GB), 1024GB NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, WiFi 6ax, BT 5.1, KB Backlit, no OS
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияAspire Go
СофтуерNo OS
Процесор, серияIntel Core i9
ПроцесорIntel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache
Памет, GB32GB (2x16GB)
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB1000GB PCIe Gen4 NVMe
Дисплей, inch16.0" (40.64 cm), 250 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция1920x1200
Честота на опресняване, Hz120Hz
Дисплей, типAnti-Glare
Видео карта, типIntegrated
Видео карта, моделIntel Iris Xe Graphics
Видео карта, GB-
Оптично устройство-
Мрежа-
Безжична мрежаWi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel Connectivity Performance Suite
BluetoothBluetooth 5.1
4G/LTE-
M.2 слот-
USB порт2 USB 3.2 Type-C Gen 2, 2 USB 3.2 Type-A Gen 1
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) порт-
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/line-out
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатък-
Web камера, MPFHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OS-
Батерия, cell3-cells Li-Ion Battery (53 Wh), USB Type-C 65W power adapter
Размери (Ш, Д, В), cm35.7 x 25.3 x 1.8 cm
ЦвятSilver
Покритие на корпусаMetal
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияAspire Go
Дисплей, inch16.0
Дисплей, резолюция1920x1200
Дисплей, типAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Процесор, серияIntel Core i9
Памет, GB32
Твърд диск, GB1000
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типIntegrated
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерNo OS
M.2 слотНе
USB порт4
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиНе
Четец на пръстов отпечатъкНе
Web камера, MPДа
Windows OSНе
Батерия, cell3
IPS матрицаДа
ЦвятSilver
Честота на опресняване, Hz120
Покритие на корпусаMetal
ПодкатегорияAspire
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Тегло1.65кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)16
Резолюция на дисплея1920x1200 (WUXGA)
Оперативна памет (GB)32
Капацитет за съхранение (GB)1024
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Операционна системаБез ОС
Честота на опресняване (Hz)120
Тип на дисплеяIPS
Сензорен екранНе
Тегло (kg)1.9
Живот на батерията (h)8 ч
ЦвятСребрист
ПредназначениеОфис / Бизнес
ПредназначениеУлтрабук
Wi-Fi стандартWi-Fi 6
Подсветена клавиатураДа
Тегло1.65кг
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE – Intel Core i9-13900H, 16" WUXGA 120Hz, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD
Изживейте мощна производителност с Acer Aspire Go 16. Снабден с Intel Core i9-13900H и 32GB DDR5 RAM, този лаптоп се справя лесно с взискателни задачи. 16" WUXGA IPS дисплей с 120Hz честота на опресняване предоставя плавни и живи визуални ефекти.
Ключови Предимства
  • Високопроизводителен процесор — Intel Core i9-13900H с 14 ядра и до 5.40 GHz за безпроблемна многозадачност.
  • Невероятен дисплей — 16" WUXGA (1920x1200) IPS панел с 120Hz за ясни и плавни изображения.
  • Голяма памет — 32GB DDR5 RAM осигурява плавна работа в интензивни приложения.
  • Бързо съхранение — 1TB NVMe SSD за бързо зареждане и достатъчно пространство.
  • Модерна свързаност — Wi-Fi 6 и Bluetooth 5.1 за бързи безжични връзки.
  • Подсветка на клавиатурата — Работете удобно при слаба светлина.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
RAM32GB DDR5 (2x16GB)
Съхранение1024GB NVMe SSD